اوپو و معرفی مجموعه‌ای مینیمال و بسیار زیبا برای تلفن هوشمند (+فیلم و عکس)

مجموعه "پیوند موسیقی" شامل محصولاتی با طراحی زیبا و شیک می شود.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – استودیو طراحی ژاپنی نندو (Nendo) و شرکت اوپو (OPPO) که در زمینه تولید دستگاه های هوشمند فعالیت دارد، طی همکاری اخیر خود مجموعه ای از دستگاه های مرتبط با موسیقی با محوریت یک ایرباد استریو بی سیم را معرفی کرده اند که شامل یک ساعت هوشمند، یک بلندگوی ای‌آی، یک شارژر قابل حمل و یک باتری موبایل می شود.

 

 

مجموعه “پیوند موسیقی” شامل محصولاتی با طراحی زیبا و شیک می شود. زمانی که ایربادها و قاب شارژ قابل حمل آنها روی بلندگوی ای‌آی قرار می گیرند، امکان شارژ آنها وجود دارد و کاربر می تواند از یک تجربه موسیقی یکپارچه در گذار از هدفون به بلندگو لذت ببرد. این نوع طراحی با قابلیت همزیستی بین دستگاه ها و تاکید بر قابلیت حمل و راحتی، بازتاب دهنده یکپارچگی فناوری و انسان محوری در فلسفه طراحی اوپو است.

برای تشخیص گوشی چپ و راست، هر ایرباد دارای سمتی براق و سمتی مات است. قابلیت حمل با توجه امکان قفل شدن ایربادها به یکدیگر افزایش یافته و خطر گم شدن آنها نیز کاهش می یابد. ایربادها می توانند در دو سمت چپ و راست ساعت هوشمند قفل شوند.

با مجموعه پیوند موسیقی، پخش موسیقی در دستگاه های مختلف به سادگی صورت گرفته و تغییر بین دستگاه ها می تواند به راحتی انجام شود.

شارژر بی سیم این مجموعه دارای یک فضای توخالی برای نگهداری و شارژ ایربادها است. همچنین امکان شارژ همزمان یک گوشی هوشمند با استفاده از آن وجود دارد. بر همین اساس شارژر قابل حمل این مجموعه می تواند سه دستگاه ایرباد، قاب ایرباد و یک گوشی هوشمند را همزمان شارژ کند.

 

 منبع: عصرایران

دنبال کنید @ اینستاگرام