طراحی ماسک صورت ایمن و پیشرفته برای کادر درمان در خط مقدم مبارزه با کرونا (+عکس)

ماسک صورت prototypum به منظور اطمینان کامل از تنفس آسان از یک واحد تهویه فیلتری در ترکیب با سیستم توزیع و پخش هوا بهره می برد.

موبنا؛ رکسانا دانیالی – به دنبال پاندمی کووید-19 ماسک ها تبدیل به بخشی ضروری و جدانشدنی از زندگی روزمره انسان شده اند. متاثر از این عادت جدید، طراحی های متنوعی از ماسک های پیشرفته با قابلیت محافظت بالاتر دیده می شود. در این میان شرکتprototypum  به منظور حفاظت حداکثری از کادر درمان فعال در خط مقدم مبارزه با کرونا ماسکی را طراحی کرده است که ضمن ارائه بیشترین سطح ایمنی، امکان استفاده طولانی مدت با راحتی کامل را فراهم می کند.

ماسک صورت prototypum به منظور اطمینان کامل از تنفس آسان از یک واحد تهویه فیلتری در ترکیب با سیستم توزیع و پخش هوا بهره می برد. این ماسک همچنین اجازه تصفیه هوای بازدم را می دهد و از این طریق نیز از محیطی که فرد در آن قرار گرفته حفاظت می کند. فیلترهای قابل تعویض یکی دیگر از امکاناتی هستند که کاربرد بهینه ماسک را تضمین می کنند. از طرفی دیگر حین روند توسعه، گروه طراحی توجه ویژه ای به افزایش راحتی اجزای مختلف محصول برای استفاده طولانی مدت کرده است. از این رو اعضای کادر درمان که ساعت ها ماسک به صورت دارند، به راحتی می توانند prototypum را جایگزین ماسک های عادی کنند.

دنبال کنید @ اینستاگرام