بیلینک؛ اطلاع از شرایط خانه وقتی که حضور ندارید! (+تصاویر)

بیلینک مجهز به فناوری تشخیص حرکت است و در هنگام ثبت هرگونه حرکت مقابل لنز خود، پیام هشدار به تلفن هوشمند کاربر ارسال می کند.

مجله آنلاین موبنا؛ محمدمهدوی – بیلینک از یک دوربین امنیتی داخلی رونمایی کرده که باتری آن تا 2 سال در وضعیت فعال قرار خواهد داشت و البته تنها به 2 باتری لیتیومی AA نیاز دارد.
این محصول در ابعاد 71 در 71 در 31 میلیمتر با سنگینی 48 گرم تولید شده و طراحی زیبایی را نیز همراه خود دارد. لنز آن زاویه 110 درجه ای مقابل خود را پوشش می دهد و توانایی ضبط تصاویر با کیفیت 1080 پی را ارائه می دهد. تنظیمات مخصوص محیط کم نور امکان عملکرد مناسب در تاریکی را نیز برای این محصول فراهم کرده است.

بیلینک مجهز به فناوری تشخیص حرکت است و در هنگام ثبت هرگونه حرکت مقابل لنز خود، پیام هشدار به تلفن هوشمند کاربر ارسال می کند. امکان تنظیم فوکس برای دوربین نیز فراهم شده تا کاربر تنظیمات دلخواه خود را اعمال کند بدین ترتیب می توان نقاطی را از دید دوربین خارج کرد.
علاوه بر این ها؛ سیستم صوتی دو جهته آن نیز امکان برقراری ارتباط صوتی با حاضرین در منزل را ممکن می سازد. از حافظه یو اس بی نیز می توان به عنوان فضای ذخیره سازی محتوای دوربین استفاده کرد.

برای خرید این محصول در صفحه آمازون باید 79.99 دلار هزینه کنید.

دنبال کنید @ اینستاگرام