مورینیو: روزی به اینتر برمی‌گردم

سرمربی پیشین چلسی اعلام کرد اینتر خانه اوست و روزی به این تیم بازمی‌گردد.

به نقل از اسکای اسپورتس، ژوزه مورینیو در بین هواداران اینتر از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است. او موفق شد با این تیم در سال 2010 قهرمانی در سه گانه فوتبال اروپا و ایتالیا را به دست آورد تا نرآتزوری را به قدرت نخست فوتبال ایتالیا و اروپا تبدیل کند.

هواداران اینتر آرزو دارند که این سرمربی پرتغالی بار دیگر هدایت تیم محبوب آنها را بر عهده گیرد. مورینیو تاکید کرد که اینتر خانه است و روزی به این تیم برخواهد گشت اما در شرایط کنونی تصمیمی برای بر عهده گرفتن هدایت نرآتزوری را ندارد.

مورینیو که برای تماشای بازی اینتر برابر سمپدوریا به جوزپه مه آتسا رفته بود، مصاحبه‌ای انجام داد و در آن گفت: بازگشت من به اینجا یعنی بازگشت به خانه خودم است.هر چند شش سال است که از اینتر جدا شده ام، اما احساس می کنم که تنها شش روز گذشته است و هنوز رابطه بسیار خوبی با هواداران اینتر دارم.

او ادامه داد: چیزی که برای من در فوتبال بسیار اهمیت دارد حفظ روابط و دوستی در یک تیم است. صداقت یک چیز ابدی است و باید در هر باشگاه وجود داشته باشد. موراتی برای همیشه رئیس من باقی خواهد ماند. چرا روزی به اینتر برنگردم؟ من وقتی از چلسی جدا شدم دوباره هدایت این تیم را بر عهده گرفتم و این احتمال زیاد است که چنین اتفاقی درباره اینتر هم بیفتد.

این مربی پرتغالی که گزینه اصلی مربیگری در منچستر یونایتد است در پایان سخنان خود، اظهار کرد: درباره مربیگری در اینتر در شرایط کنونی باید یک بار دیگر تکرار کنم که در شرایط کنونی اصلا چنین قصدی را ندارم. من فصل آینده مربی اینتر نخواهم بود و برای مانچینی، سرمربی این تیم آروزی موفقیت می کنم.

اینتر در حضور مورینیو موفق شد بعد از هفته ها رنگ پیروزی را ببیند و با نتیجه سه بر یک سامپدوریا را شکست دهد.

176/

دنبال کنید @ اینستاگرام